DEĞERLİ KATILIMCILAR İLE ŞAHSİYET GELİŞİM SEMİNERLERİ!

DEĞERLİ KATILIMCILAR İLE ŞAHSİYET GELİŞİM SEMİNERLERİ!

28 Aralık Cumartesi günü gerçekleştirmiş olduğumuz Şahsiyet Gelişim Seminerleri'ne Muhammed Fatih Özmen, Kemalettin Altuntaş ve Asım Gültekin katılımda bulundular.

08 Ocak 2020 Çarşamba Saat 20:15

Şahsiyet Akademisi'nin ana etkinlikelerinden olan Şahsiyet Gelişim Seminerleri, 28 Aralık Cumartesi günü Muhammed Fatih Özmen, Kemalettin Altuntaş ve Asım Gültekin katılımlarıyla gerçekleşti.

Daha önceden öğrencilerimize rehberlik yapmış olan Muhammed Fatih Özmen, 2 senedir kurucusu ve editörü olduğu Araf Dergi'si ile uğraşmakta. Fakat yine de öğrencilerimizle yakın ilişki kurmaktan çekinmiyor. Bu seminerde geçtimiz yazın gezdiği bir çok Avrupa ülkesinden bahsetti. Oralardaki kültürü, yaşanış şeklini, mimari yapıları ve de eski yazarları anlattı. Arzu edenler için yurt dışı seyahatlerinin nasıl yapılacağını da anlattı.
Kemalettin Altuntaş, bize şahsiyetimizi nasıl geliştireceğimizi anlattı. Edindiği yoğun tecrübeler ve aziz şahsiyetiyle onun muhabbetinden kulaklarımızı ayıramadık.
Dil bilimci Asım Gültekin Türkçe'mizdeki zenginliği, onun tarihçesini ve etimolojisinden bahsetti. Ve bu bahsetiği çoğu bilgiyi okullardan edinmeyen öğrencilerimiz semineri can kulağıyla dinledi. Türkçe'mize farklı bir bakış açısını bize kazandıran Asım Hocamızı bir daha konuk etmeyi çok isteriz.

DEĞERLİ KATILIMCILAR İLE ŞAHSİYET GELİŞİM SEMİNERLERİ! DEĞERLİ KATILIMCILAR İLE ŞAHSİYET GELİŞİM SEMİNERLERİ! DEĞERLİ KATILIMCILAR İLE ŞAHSİYET GELİŞİM SEMİNERLERİ! DEĞERLİ KATILIMCILAR İLE ŞAHSİYET GELİŞİM SEMİNERLERİ! DEĞERLİ KATILIMCILAR İLE ŞAHSİYET GELİŞİM SEMİNERLERİ! DEĞERLİ KATILIMCILAR İLE ŞAHSİYET GELİŞİM SEMİNERLERİ! DEĞERLİ KATILIMCILAR İLE ŞAHSİYET GELİŞİM SEMİNERLERİ! DEĞERLİ KATILIMCILAR İLE ŞAHSİYET GELİŞİM SEMİNERLERİ! DEĞERLİ KATILIMCILAR İLE ŞAHSİYET GELİŞİM SEMİNERLERİ! DEĞERLİ KATILIMCILAR İLE ŞAHSİYET GELİŞİM SEMİNERLERİ! DEĞERLİ KATILIMCILAR İLE ŞAHSİYET GELİŞİM SEMİNERLERİ!


Yorumlar

Yorum Yaz

9 + 6 = ? (İşleminin sonucunu giriniz)